Flash

Služby

Stravovanie
Hostel Skautský dom ponúka raňajky pre skupiny od 8 osôb v cene 3,00 € formou švédskych stolov. V prípade záujmu zabezpečujeme i plnú penziu v neďalekej reštaurácii v cene od 9,70 €.

V hosteli nechýba kuchyňa so všetkým čo je potrebné na samostatnú prípravu studených i teplých jedál (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, sporák, riady a pod.). Hneď vedľa kuchyne je jedáleň a v priaznivom počasí je možné stravovanie i priamo na záhrade.

Catering
Zabezpečujeme studený bufet počas seminárov, grilovanie na záhrade, pohostenia pre oslavy a iné podujatia.

Semináre
Na prízemí hostela sa nachádzajú 2 spoločenské miestnosti s kapacitou 30 a 70 osôb. Pre menšie workshopy je možné využiť i jedáleň, salónik alebo klubovňu, každú s kapacitou do 15 osôb. Zdarma ponúkame premietacie plátno, flipchart stojan a dataprojektor za poplatok 3 € na hodinu alebo podľa dohody.

Voľný čas
Výnimočnosť Skautského domu umocňuje veľká záhrada priamo pod hradbami Starého zámku. Na záhrade je ohnisko s možnosťou opekania alebo grilovania, preliezačka so šmykľavkou, pieskovisko a drevená vyhliadková veža pre deti. K atraktivite tejto malej prírodnej oázy v centre mesta prispievajú i naše 2 ovce.